CEFFO GLOBAL

Endüstriyel ve ev temizlik ürünleri alanında kaliteli ve yeni modeller sunmayı prensip olarak kabul eden Ceffo Global, kullanılan hammaddelerden, ürünleri ergonomik yapısına kadar tüm aşamalarda insan sağlığını gözetmektedir. Mersin’deki modern tesisinde, en son teknolojiyle donatılmış makinelerle dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

İHRACAT

Üretimde ve AR GE’de yapılan yenilikler Ceffo Global‘in emin adımlarla markalaşma yolunda ilerlemesini sağladı. Ürün konusundaki çalışmalarının yanı sıra, ürünlerini dünya pazarlarında tanıtmaya ve pazarlama faaliyetlerine, birçok ülkeye ihracat yapmaya ve üretimi artırmaya odaklanmıştır. Ciddiyet, sistematik operasyon, hızlı ve kaliteli üretim politikası ile her zaman müşteri memnuniyetini kurumsal felsefesi olarak benimseyen Ceffo Global, yurtiçinde ve yurtdışında aranan markalardan biri haline gelmiştir.

Teklif Al


Döviz Kuru

Exchange Rate EUR: Per, 11 Nis.

Sürdürülebilirlik

Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakabilmek için sürdürülebilirlik kavramını anlamak ve uygulamaya geçirmek gerekiyor. Ceffo Global olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne sürdürülebilirlik çerçevesinde doğaya dost, insana saygılı ve gelecek nesillere çok daha güzel bir dünya bırakabilmek için Uluslararası standartlar çerçevesinde üretim gerçekleştiriyoruz.